Live

Kurti dhe Bislimi thërrasin konferencë për medie

15:27 / 17 Shtator 2023

Nga Kosova Live

Qeveria e Kosovës ka njoftuar se kryeministri Albin Kurti dhe zv/kryeministri Besnik Bislimi do të mbajnë nesër një konferencë për medie.

Në njoftimin dërguar, medieve nuk është bërë e ditur arsyeja e kësaj konference.

Konferenca mbahet në ora 10:30. Kjo konferencë vjen pas takimit të së enjtës me presidentin e Serbisë, Vuçiq në Bruksel.

Shpërndaje në

U Kopjua