Live

Rita Ora feston ditëlindjen

19:59 / 26 Nëntor 2022

Nga admin

26 nëntori është një datë e veçantë për këngëtaren shqiptare me famë botërore Rita Ora.

Ajo sot e feston ditëlindjen.

Ora i mbushi 32 vjet.

Këngëtarja mori urime të shumta nga familjarët, miqtë, dhe bashkëpunëtorët dhe fansat e saj.

E dedikimin më të veçantë e mori nga nëna e saj, Vera.

Shpërndaje në

U Kopjua