Live

Neymar – Messit: Të dua

09:26 / 05 Qershor 2023

Nga Kosova Live

Pas raportimeve se Messi do të largohet nga Parisi, shoku i tij i skuadrës Neymar ka disa fjalë për të.

Në një postim në Instagram, Neymar e ka quajtur ‘’vëlla’’ argjentinasin, duke i thënë se ishte kënaqësi të ndaja dy vjet me ty dhe se te dua.

Vëllai.. nuk shkoi siç menduam por ne provuam gjithçka. Ishte kënaqësi të ndaja 2 vjet me ty. Paq fatë në fazën tënde të re dhe je i lumtur. Unë të dua’’, shkruajti Neymar.

Lojtarët ishin një dyshe fantastike bashkë, megjithatë të dy pritet të largohen nga klubi parisien.

Shpërndaje në

U Kopjua