Live

Angelina Jolie ka nisur romancë me truprojën e saj

10:59 / 23 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Aktorja shumë e dashur Angelina Jolie duket se ka nisur një histori të re dashurie.


Pas ndarjes nga Brad Pitt, Angelina Jolie ka filluar një romancë me truprojën e saj. Duke hedhur kështu poshtë zërat për një ribashkim me aktorin, shkruan National Enquirer.

Ata duket se janë takuar gjatë xhirimeve të filmit ‘Those Ëho Ëish Me Dead’

Truproja e saj ishte pothuajse gjatë tërë kohës në sheshxhirim, saqë ka bezdisur pjestarët tjerë të ekipit të filmit.

Angelina dhe Brad duket se më në fund kanë arritur një akord sa i përket divorcit dhe kujdestarisë së fëmijëve.

Shpërndaje në

U Kopjua