Live

Gashi: “Jam në shtëpi, e dashur”

10:08 / 03 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Reperi Gashi pritet që sonte të performojë në Sunny Hill.

Reperi është shumë entuziast që për herë të dytë do i drejtohet publikut të Sunny Hill.

Gashi ka promovuar gjithmonë shqiptarët dhe këtë nuk harroi ta bëj as kësaj radhe. Menjëherë pas ardhjes në Prishtinë reperi, i’u bashkua Dua Lipës në publik.

Këngëtari më pas postoi një fotografi duke bërë shqiponjën.”Honey I’m home” shkruan reperi poshtë fotos.

Shpërndaje në

U Kopjua