Live

Momenti kur Costa shqelmon Carvajalin

19:10 / 27 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Diego Costa njihet si lojtar kontravers. Futbollisti i Atleticos mbrëmë i shënoi 4 gola Realit por për të treguar se është në fushë ai duhet të binte në sy edhe ndryshe.

Lojtari u ndëshkua me karton të kuq.

Carvajal ka goditur me shqelm një prej lojtarëve të Atleticos, dhe Costa i’a ka kthyer në të njëjtën mënyrë.

Të dy lojtarët u ndëshkuan me kartonë të kuq.

Shpërndaje në

U Kopjua