Live

Sonte Superkupa e Gjermanisë, ndeshen Bayerni e Dortmundi

12:39 / 03 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Borussia Dortmund dhe Bayern Munich sot do vendosin për fatin e superkupës gjermane. Vendi i parë Bayerni dhe nënkampionët Dortmundi pritet që të dhurojnë spektakël.

Ndeshja zhvilohet në ‘Signal Iduna Park’, në ora 20:30.

Bayerni ka mundësinë edhe për një trofe ndërsa Dortmundi pritet të i’a vvështirësojë punët pasi luan para publikut të vet.

Shpërndaje në

U Kopjua