Live

Sulmuesi i Juventus bie pre e hajdutëve, i vjedhin Range Rover dhe bizhuteri me vlerë mijëra euro

08:41 / 07 Qershor 2023

Nga Kosova Live

Sulmuesi i Juventus Kaio Jorge ka rënë pre e një bande hajdutësh, që kanë hyrë në shtëpinë e tij në Torino.

Sipas raportimeve të medieve italiane, brazilianit i është vjedhur një Range Rover, veshje që i përkisnin atij dhe të ëmës, një iPad dhe bizhuteri e ora me vlerë disa mijëra euro.

Në kohën që ka ndodhur grabitja, sulmuesi i “bardhezinjve” ndodhej me pushime në Brazil. /Supersport

Shpërndaje në

U Kopjua