Live

Tërmet në veri të Shqipërisë

11:59 / 13 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Pasditen e djeshme në veri të Shqipërisë është ndjerë një tërmet i fortë.

Sipas qendrës europiane të sizmologjisë, tërmeti ka qenë me magnitudë 4.1 të shkallës rihter dhe është ndjerë në orën 17:37, raporton Top Chanel.

Epiqendra ka qenë 18 km nga Fushë Arrëzi.

Shpërndaje në

U Kopjua