Live

AAK do të mbajë konferencë për media

08:22 / 23 Maj 2023

Nga Kosova Live

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, ka bërë të ditur se sot Grupi Parlamentar i kësaj partie do të mbajë konferencë për media.

Më anë të një komunikate për media, thuhet se konferenca do të fillojë nga ora 11:00.

Konferenca do të mbahet në oborrin e Kuvendit të Kosovës.

“Të nderuara media, Nesër në ora 11:00, më datë 23 maj 2023, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës mban konferencë për media. Konferenca mbahet në oborrin e Kuvendit të Republikës së Kosovës. Ftoheni ta ndiqni këtë ngjarje! Zyra për Informim dhe Marrëdhënie me Publikun”, thuhet në njoftimin e AAK-së dërguar dje mediave.

Shpërndaje në

U Kopjua