Live

Adri dhe Iliriana kurorëzojnë dashurinë e tyre në “BBVK”

08:15 / 25 Nëntor 2023

Nga Kosova Live

“Po”- i thanë njëri-tjetrit sot Adri dhe Ilirjana në Klan Arena për të jetuar bashkë të lumtur përgjithmonë.

Kjo gjë shkaktoi emocione të mëdha tek të gjithë të pranishmit që ishin sot në sallën e përgatitur me profesionalizëm nga një super ekip i Klan Arenës.

Në ceremoninë martesore morën pjesë edhe prindërit e çifit të Big Brother VIP Kosova 2.

Lotët dhe përqafimet nuk munguan në asnjë moment as nga Adri dhe Ilirjana, por edhe as na prindërit e tyre.

Shpërndaje në

U Kopjua