Live

Aktorit kosovar i vdes babai

10:04 / 16 Janar 2024

Nga Kosova Live

Aktori i njohur kosovar Dardan Gashi përmes një postimi në ‘Facebook’ dha lajmin që babai i tij, Adem Gashi, ka ndërruar jetë.

Ai shkroi se varrimi i tij do të bëhet ditën e sotme në ora 15:00 në fshatin Nekoc/ Drenas.

“Të Allahut jemi dhe tek Ai do te kthehemi

Sot në mëngjes, baba ynë Adem Gashi ndërroi jetë

Varrimi i Ademit bëhet sot (e Martë) në ora 15:00 në fshatin Nekoc\ Drenas”, shkroi ai.

Shpërndaje në

U Kopjua