Live

Almeda Abazi publikon foton e bukur familjare

13:53 / 13 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Almeda Abazi është aktore dhe modele e njohur në Turqi.  Shqiptarja është e martuar me aktorin e famshëm turk Tolgahan Sayisman, i cili tek ne njihet më mirë në rolin e Cënarit.

Cifti së fundmi janë bërë prindër të një djali, të cilin e kanë quajtur Efehan.

Almeda së fundmi postoi në instagram një fotografi familjare, ku shihen ajo bashkë me Tolgan dhe djalin e tyre. Almeda nuk e lëshon nga duart djalin, ndërsa Tolga ka zgjatur duart për të përqafuar të dy.

Ata duken një familje mjaft e lumtur.

Shpërndaje në

U Kopjua