Live

Babai raporton në Polici se e bija iu sulmua seksualisht në Gjakovë

10:03 / 06 Janar 2024

Nga Kosova Live

Një person dje ka raportuar në Polici e vajza e tij është sulmuar seksualisht nga një person i panjohur në rrugë.

Sipas raportit 24-orësh të Policisë, rasti ka ndodhur me 26 dhjetor të vitit 2023, ndërsa nuk ka të arrestuar lidhur me rastin.

“Gjakovë  26.12.2023 – 17:50. Më 05.01.2024 është paraqitur në stacion policor ankuesi mashkull kosovar dhe i njëjti ka deklaruar se vajza e tij është sulmuar seksualisht nga një person i panjohur në rrugë. Nuk raportohet për të arrestuar. Rasti në hetime”, thuhet në raport.

Shpërndaje në

U Kopjua