Live

Barcelona- Neymar, çështje orësh

16:52 / 13 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Kalimi i Neymarit tek Barca është shndërruar në telenovelë këtë verë.

Lojtari dëshironte vetëm Barcelonën, PSG  cdo ekip tjetër pos Barcës për lojatarin e tyre.

Por përfundimisht Barcelona ka bërë ofertë zyrtare për sulmuesin brazilian.

Zyrtarët e klubit spanjoll gjenden në Paris për të finalizuar marrëveshjen me PSG-në.

Barcelona do të ofroj 100 milionë euro dhe Philippe Coutinho, për të rikthyer Neymarin në Camp Nou.

Shpërndaje në

U Kopjua