Live

Bebe Rexha u tregon fansave si përgatitet ky ushqim i famshëm shqiptar

13:49 / 24 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Bebe Rexha është ndër shqipataret që ka prekur majat e muzikës botërore. Ajo sot gëzon famën të cilën e ka arritur me shumë mund.

Bebe nuk harron asnjëherë rrënjët e saj shqiptare dhe përmend kudo prejardhjen.

Kësaj radhe ajo ndau me fansat në instagram përgatitjen e një ushiqmi që tek shqiptarët njihet si speca me gjizë.

Para miliona ndjekësve Bebe shprehet se ky është ushqimi i preferuar i shqiptarëve.

Përndryshe Bebe nuk ka të ndalur në muzikë.Kënga e fundit e saj është “Harder” në bashkëpunim Bebe me Jax Jones.


Ajo po ashtu është nominuar së fundi në kategorinë “Best Dance” në “MTV Video Music Awards”

Shpërndaje në

U Kopjua