Live

“Belly Dance Night” bën bashkë në vallëzim Blerandon me Ilirianën dhe Adrin me Albën

09:35 / 11 Janar 2024

Nga Kosova Live

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, kanë shijuar një super festë të organizuar nga “Vëllai i Madh”, e titulluar “Belly Dance Night”.

E kjo bëri që ata të kërcejnë dhe të krijojnë një atmosferë positive në shtëpi.

Madje, përgjatë mbrëmjes, Blerando kërceu goxha me Ilirianën, e Adri me Albën.

Kuptoni më shumë detaje duke ndjekur videon në linkun e mëposhtëm.

Shpërndaje në

U Kopjua