Live

Blendiar Bytyqi publikon projektin e ri “Ajo”

18:54 / 12 Shkurt 2024

Nga Kosova Live

Artisti i njohur shqiptar Blendiar Bytyqi ka publikuar projektin e ri më të ri muzikor, që mban titullin “Ajo”. Kjo këngë erdhi e kompletuar edhe nga ana vizuale, me një videoklip mjaft interesant. 

Linku:
https://youtu.be/GJpAsmZZ3ZUhttps://youtu.be/GJpAsmZZ3ZU

Këngën mund ta gjeni në YouTube dhe padyshim që po mirëpritet nga fansat e tij.

Shpërndaje në

U Kopjua