Live

Blendiar Bytyqi publikon projektin e ri “ Oj dritë e syve” bashkëpunim me reperin e njohur Readi

20:18 / 12 Prill 2024

Nga Kosova Live

Artisti i njohur shqiptar Blendiar Bytyqi ka publikuar projektin e ri më të ri muzikor, që mban titullin “Oj dritë e syvë”, bashkëpunim me reperin e njohur Readin. Kjo këngë erdhi e kompletuar edhe nga ana vizuale, me një videoklip mjaft interesant. 

Këngën mund ta gjeni në YouTube dhe padyshim që po mirëpritet nga fansat e tij.

Linku:

Shpërndaje në

U Kopjua