Live

Blero tregon se a është ndarë nga “bebi”

09:50 / 07 Maj 2024

Nga Kosova Live

Këngëtari Blero Muharremi ka konfirmuar ndarjen nga e dashura e re. Ai pohoi se ka kohë që është ndarë.

“Sigurisht që ka kohë që jam nda dhe jam në rregull gjithçka. Nuk kisha pasë qef me folë për atë pjesë hiç”, tha Blero.

Mori vëmendje të madhe  edhe një promo e podcast-it të Blero Muharremit me Afrona Dikën. Një takim mes ish çiftit pas dy vitesh.

Lidhur me këtë takim me Afronën, ka folur Blero për herë të parë. Ai dha detaje të shumta duke treguar se kanë folur për shumë gjëra të ndryshme.

Madje Blero tregoi se si erdhi deri te takimi mes dyshes.

“E kom pa të arsyshme me shku edhe me taku Afronen edhe me fol disa gjana që nuk janë e fol, na skena pas kontakte dy vjet. Edhe Afrona ke dakord për atë takim, kemi fol me ore të tana për shume sene, në ndërkohe thash qysh po të ec emisioni tha shumë mire, i thash a po don me ta dhez emisionin , tha pse a ishe ardh a, i thash gjithë, edhe vendosem që me shku ne emision. Ne i kemi borxh publikut se është fol shumë për ndarjen tone. Afrona është e ndishme, edhe kemi kalu shume sfida me Afronën, edhe edhe burrat qajnë, edhe kur e pash atë me lot ne sy, me shkoj edhe mua një lot”, tha Blero në Atv.

Shpërndaje në

U Kopjua