Live

Boksieri Besar Niman do të varroset të enjten në Gjermani

09:26 / 12 Mars 2024

Nga Kosova Live

Boksieri shqiptar që u vra në Gjermani, Besar Nimani do të varroset të enjten në Bielefeld tek varrezat e myslimaneve, shkruan Kosovalive.net.

Lajmi është bëri I ditur nga vëllai i tij, Berat Nimani.

Varrimi I tij do të bëhet në orën 10:00..

Njoftimi I plotë:

Te dashur Miqë, te dashur Shokë

Vorrimi i Besar Nimani bëhet te Ejten me 14.03.24 ne Bielefeld nga Ora 10:00 e mëngjesit ne Vorresat e Muslimanëve ( Sennefriedhof)

Adresa: Ëindelsbleicher Straße Bielefeld( Hyrja kryesore e Varrezavë)

Prania juajë e Nderon te ndjerin, ne dhe ju

Zoti e bekoftë me Xhenet,Babin, Burrin, Birin,Vllaun,Shokun tonë Besar Nimani.

🇩🇪

Shpërndaje në

U Kopjua