Live

Brad Pitt kundër rrjeteve sociale

13:33 / 30 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Aktori Brad Pitt tashmë është tashmë ikonë e Holliwoodit.

Së fundmi Brad është pjesë e filmit “Once upon a time in Hollywood” me regji të Quentin Tarantions.

Aktori luan përkrah yjeve si Leonardo DiCaprio e Margot Robbie.

Së fundmi aktori u pyet për rrjetet sociale.


“Momentalisht po kënaqem në jetë dhe nuk dua të hapi llogari në ‘Instagram’, sepse thjesht nuk e shoh qëllimin e kësaj. Ndoshta një ditë do të zgjohem dhe do ta ndryshoj mendimin, por tani nuk kam nevojë për këtë”, ka deklaruar aktori

Ai u shpreh i lumtur që do t’i kalojë ca muaj me fëmijët e tij pasi ish partnerja Angelina Jolie do të shkojë për xhirime në Meksikë.

Shpërndaje në

U Kopjua