Live

Brazil – Serbia, publikohen formacionet zyrtare

19:21 / 24 Nëntor 2022

Nga Kosova Live

Brazili dhe Serbia do të zhvillojnë sonte ndeshjen e parë në Kupën e Botës “Katar 2022”.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në stadiumin “Lusail Iconic”, nga ora 20:00.

Kjo ndeshje i takon xhiros së parë në Grupin G.

Formacionet zyrtare:

Shpërndaje në

U Kopjua