Live

Butrint Imeri lanson këngën e re

10:17 / 02 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Këngëtari Butrint Imeri ka lansuar këngën e re në bashkëpunim me Nimo.

Kënga është lëshuar dje në You Tube dhe titullohet Dream Girl.

Butrinti është treguar mjaft aktiv gjatë kësaj vere, duke sjellë muzikë të re dhe duke mbushur mbrëmjet.

Më poshtë e gjeni këngën me videoklip:

Shpërndaje në

U Kopjua