Live

Caitlyn Jenner i uron ditëlindjen vajzës gabimisht!

16:39 / 13 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Caitlyn Jenner është babai i dy super yjeve, Kendall dhe Kylie Jenner.

Kjo e fundit ka festuar ditëlindjen këto ditë. Dhe sigurisht s’kishte si të mungonte një urim nga babai.

Por Caitlyn në vend se të shfaqte fotografinë me Kylie, gabimisht ka zgjedhur një fotografi ku shihet me Kendall, vajzën tjetër.

“Jeta ishte shumë e thjeshtë atëherë, por jeta është kaq e mirë sot. Gëzuar ditëlindjen vajza ime e vogël”; ndërkohë që nuk  e kishte kuptuar se kishte postuar foton e tij dhe të Kendall.Menjëherë pasi e kuptoi gabimin ai e hoqi dhe postoi një fotografi tjetër ku shihet me Kylien dhe Kendall.

Shpërndaje në

U Kopjua