Live

Cozman nuk ishte mirë me shëndetin

10:29 / 27 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Reperi Cozman dje bëri të ditur se ka qenë i sëmurë. Ai ka qenë i shtrirë në spital.

“Kohët e vështira do i zbulojnë gjithmonë miqtë e vërtetë. Do rikthehem së shpejti”, kishte shkruar Cozman në foton ku shihej në një spital në Londër.

Por tashmë reperi postoi një foto të re për të treguar se është më mirë dhe do kthehet shpejt.

Shpërndaje në

U Kopjua