Live

Dagz e lë Einxhelin pa fjalë, i propozon kur se priste aspak

20:45 / 26 Nëntor 2022

Nga admin

Ishte menduar si festa e “baby shower” por mbledhia e Einxhel sot, një ditë pas ditëlindjes dhe pak javë para lindjes, mori një tjetër kuptim.

Ka qenë Dagzi që ka befasuar me B të madhe.

DJ i njohur ka vendosur t’i propozojë në këtë event partneres së tij.

Veprimi duket ta ketë zënë në befasi të plotë prezantuesen. Në postimin e ndarë me ndjekësit ajo shprehet:

“Gjithqysh po. Përgjithmonë e jotja”.

Shumë urime e me trashëgime!

Shpërndaje në

U Kopjua