Live

Dalin në shitje foto nudo të Madonna-s, kanë vlerë marramendëse

09:42 / 18 Maj 2023

Nga Kosova Live

Fotografitë nudo të Madonna-s do të shiten për 240,000 paund.

Rreth 40 imazhe eksplicite do të shiten të mbretëreshës së popit në SHBA, transmeton Indeksonline.

Në secilin album do të nënshkruaj Madonna dhe Steven Meisel i cili e bëri botimin në vitin 1992.

Çmimet udhëzuese fillojnë nga 40,000 £ në ankandin e tetorit në Christie’s, Nju Jork.

Deri në 40 fotografi të Madonna-s, tani 64-vjeçare, do të dalin nën çekiç

Shpërndaje në

U Kopjua