Live

Deputeti serb kapet duke shikuar filma për të rritur

10:21 / 07 Shkurt 2023

Nga Kosova Live

Deputeti i Partisë Socialiste të Serbisë (SPS), Zvonimir Steviq është filmuar në Parlamentin serb duke parë filma për të rritur në telefonin e tij.

Në video, deputeti Steviq shihet duke mbajtur një telefon nën stolin e parlamentit në të cilin po shikonte film pornografik, raporton Danas, përcjell Demokracia.com.

Videoja është shfaqur në Twitter, ndonëse ende nuk është konfirmuar vërtetësia e taj, si dhe koha kur është realizuar.

Shpërndaje në

U Kopjua