Live

Digjet shtëpia e Naim Abazit dhe Mihrije Brahës, kjo është gjendja e tyre

18:19 / 25 Maj 2023

Nga Kosova Live

Rapotohet se është përfshirë nga zjarri, banesa e këngetarëve Naim Abazi e Mihrije Braha në Prishtinë.

Lajmin e ka konfirmuar këngëtari Naim Abazi, duke konfirmuar se njerëzit kanë shpëtuar.

“Po është djegë po kemi kemi shpëtu mirë, njerëzit janë mirë”, tha Abazi.

I pyetur se cili ka mundur të jetë shkaku i shpërthimit të zjarrit, ai u përgjigj “si duket rryma”.

Ai tha se në vendngjarje ka qenë e pranishme edhe Policia e Kosovës, ndërsa në momentet kritike tha se në banesë ka qenë djali i tyre së bashku me partneren, transmeton kosova sot.

Këngëtari nuk dha detaje nëse bëhet fjalë për dëme të mëdha materiale.

Shpërndaje në

U Kopjua