Live

Dr.Miftar Zenelaj mori pjesë në Kongresin e 31-të, Europian të Psikiatrisë në Paris

12:47 / 26 Mars 2023

Nga Kosova Live

Drejtori i QIRSKP-Shtime dr.Miftar Zenelaj, përmes një postimi në facebook ka bërë të ditur se ka marrur pjesë në kongresin e 31-t%, Europian të Psikiatrisë në Paris.

“Ne Kongresin e 31-të, Europian të Psikiatrisë në Paris, Profesori Istvan Bitter me prezantimin e tij tregoj rolin e rendësishëm të trajtimit të skizofrenisë me antipsikotik, si dhe dozimin dhe kombinimin e antipsikotikëve gjatë fazave të kësaj semundje”, ka shkruar Zenelaj./Kosovalive.net/

Shpërndaje në

U Kopjua