Live

Dua Lipa nuk heziton të shprehë krenarinë për arritjet e shqiptarëve

21:33 / 28 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Dua është pop ylli i momentit. Këngëtarja ka arritu në nivelet më të larta të muzikës falë zërit dhe paraqitjes së saj natyrale.

Dua gjithmonë tregon se është krenare me rrënjët e saja. Ajo mbështet edhe shqiptarët tjerë të suksesshëm në botë.

Kësaj radhe ajo këtë e ka bërë për dy shqiptarë qe kanë krijuar një brend veshjesh të quajtur “BOND”.

Ajo ka veshur bluzën me këtë mbishkrim dhe e ka postuar foton në instagram, si shenjë përkrahëse për krijuesit shqiptarë të brendit.

Shpërndaje në

U Kopjua