Live

Dua marrëdhënie të mira me familjen e të dashurit të ri

10:06 / 02 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa dje ka arritur në Kosove. Dua do të jetë prezente në festivalin Sunny Hill, por jo si performuese.

Ajo ka marrë me vete edhe të dashurin e saj Anëar Hadid në Kosovë.

Dje këngëtarja publikoi një fotografi në instagram me të dashurin Anëar. Ajo që ra në sy ishin komentet e motrës së Anëar, supermodeles Gigi Hadid dhe nënës së tyre Yolanda.

Gigi kishte komentuar “Cuteness” ndërsja nëna e tyre kishte dërguar një  zemër. Duket se marrëdhënia e mirë familjare është reciproke pasi që Dua mbrëmë postoi edhe një video teksa Anëar luan me Gjinin të vëlllain e saj.

Shpërndaje në

U Kopjua