Live

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

08:16 / 05 Qershor 2023

Nga Kosova Live

Fituesi i Big Brother VIP, Luiz Ejlli dhe partnerja e tij, Kiara Tito janë pjesë e dasmës së Elgit Dodës dhe Klea Hutës.

Ky është një ndër evenimentet e shumtë që ata janë parë bashkë.
Artisti preferoi të vishej me ngjyra të hapura, duke u përshtatur edhe me ambientin ku po zhvillohet dasma, bregdet.

Kurse moderatorja e famshme është kombinuar me partnerin e saj, dhe ka veshur një fustan ngjyrë bezhë.

Shpërndaje në

U Kopjua