Live

E papritur: Martohet Vali Corleone?

17:22 / 01 Maj 2023

Nga Kosova Live

Ai është një nga figurat me të përfolura në mediat vendore, bëhet fjalë për Vali Corleone.

Së fundi i njejti është bërë edhe një nga figurat më të përcjellura në rrjetin social TikTok, ku është mjaft aktiv.

Lidhur me të kanë qarkulluar disa foto dhe video në TikTok, ku thuhet se është martuar, madje janë publikuar edhe pamje ku shihet Vali Corleone deri sa po kurorëzohet me Anitën që dikur e quante vajzë të tij.

Kujtojmë se muaj më parë, Vali ishte plagosur pak kohë më parë po nga e njëjta vajzë për të cilën e ka cekur se nuk është vajza e tij biologjike por se e ka të ‘adoptuar’.

VIDEO: https://vm.tiktok.com/ZMYwbWxTo/

Shpërndaje në

U Kopjua