Live

Eliminohet nga Majori ekipi kosovar “Bad News Eagles”

15:24 / 15 Maj 2023

Nga Çlirim Qeriqi

Ekipi kosovar “Bad News Eagles” është eliminuar nga turneu “Major” që po mbahet në Paris.

‘BNE’ u eliminuan nga ekipi i njohur ‘FaZe Clan’ 1:2 në ‘mapa’, shkruan kosovalive.net

Mapen e parë ‘BNE’ e fitoi me rezultat 16:3, kurse në dy mapat tjera u mposhtë 19:17 dhe 16:14.

Kjo ishte humbja e tretë për ‘BNE’-në në këtë fazë, ku arritën të shënojnë një fitore./kosovalive.net/

Shpërndaje në

U Kopjua