Live

Emilia Clarke dhe Jason Mamoa miq të ngushtë edhe pas serialit

21:26 / 28 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Hera e fundit që artistët punuan së bashku ishte sezoni i parë i Game Of Thrones, shkruan Daily Mail.

Por shoqeria e tyre ka vazhduar ndër vite. Emilia Clarke ndau një fotografi të shtunën e mbytur nën përqafimin e mikut të saj Jason Mamoa.

Aktorja po i shprehte mirënjohjen aktorin afër ditëlindjes së tij të 40-të

Me ty ndjehem dy metra më e vogël shkroi aktorja duke u tallur poshtë fotos.

Urime ditëlindjen baby. Të uroj një vaske me  shumë lumturi për një vit tjetër para teje.

Shpërndaje në

U Kopjua