Live

Endrit Thaçi publikon një fragment nga momenti kur babai i tij shpalli pavarësinë e Kosovës

11:57 / 12 Shkurt 2024

Nga Kosova Live

“Kosovë ne do të dalim zot”, shkruan në logon me Flamurin e Kosovës për nder të 16-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, shkruan Gazeta Express.

Pas kësaj ka reaguar djali i ish-presidentit Hashim Thaçi, Endriti.

Ai ka publikuar një fotografi të babait të tij, me një citat që ai e kishte thënë në momentin kur u shpall pavarësia e Kosovës.

“Shpallim KOSOVËN shtet të pavarur dhe demokratik”, është thënia që ka publikuar Endrit Thaçi./Kosovalive.net.

Shpërndaje në

U Kopjua