Live

EURO 2024 PO FILLON

09:59 / 12 Qershor 2024

Nga Kosova Live

Pritjeve për fillimin e ngjarjes më të madhe të vitit, EURO 2024, duket se u erdhi fundi. Kanë mbetur tani jo javë, jo ditë, por pak orë deri në fillimin e ndeshjes së parë të EURO 2024. Ky spektakël, një nga eventet më të rëndësishme dhe emocionale për futbolldashësit në të gjithë botën, fillon zyrtarisht të premten më 14 qershor 2024.

Tani në Gjermani kanë zbarkuar gati të gjitha kombëtaret pjesëmarrëse të EURO 2024, përfshirë edhe kombëtaren e Shqipërisë, e cila sivjet për herë të dytë brenda një kohe të shkurtër është ndër pjesëmarrëset në EURO 2024.

Në Kosovë, EURO 2024 e sjell ekskluzivisht Artmotion, ku do të transmetohen në Klan Kosova dhe kanalet Sport 1-6, emocionet e tifozëve nga të gjitha fushat e futbollit dhe të gjitha lojët për 1 muaj rresht. Përveç ndeshjeve, gjithashtu çdo natë dhe pas çdo loje, Artmotion dhe Klan Kosova do të ofrojnë përmbledhje, analiza dhe raporte të detajuara nga analistët tanimë të dëshmuar, ekspertë të futbollit, por edhe tifozë të cilët do të ftohen në studiot tona. Këto analiza dhe komentime do të na ndihmojnë që t’i analizojmë lojët e ditës, ekipin më të mirë, lojtarin më të mirë, dhe parashikimet për finalistët e EURO 2024.

ADVERTISING

Si do të rangohet kombëtarja e Shqipërisë? A do ta kalojë fazën e grupeve? Kush do të shkojë në finale? E gjithë kjo mbetet për t’u përcjellë nga data 14 qershor deri më 14 korrik në Klan Kosova dhe kanalet Artmotion Sport 1-6.

Shpërndaje në

U Kopjua