Live

“EURO 2024”/ Policët e Shqipërisë duke patrulluar në Hamburg (Foto)

10:39 / 19 Qershor 2024

Nga Kosova Live

Punonjësit e Policisë së Shtetit, gjatë veprimeve të përbashkëta me kolegët gjermanë në qytetin e Hamburgut për garantimin e qetësisë dhe mbarëvajtjen e ndeshjes së sotme Kroaci-Shqipëri, në kuadër të Kampionatit Europian të Futbollit “Euro 2024”.

Patrullat e përbashkëta kanë mbështetur policinë gjermane, duke ndërmjetësuar komunikimin dhe masat policore midis shtetit gjerman dhe tifozëve.

Shpërndaje në

U Kopjua