Live

Fejohet reperi SAMM

10:53 / 14 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Reperi SAMM, është fejuar më një vajzë të quajtur Filis. Ka vetëm pak ditë që lidhja e tij me këtë vajzë është bërë publike, ndërsa tani po qarkullojnë fotot e fejesës.

Reperi tetovar dhe  e fejuara shihen duke shkëmbyer unazat dhe më pas duke prerë ëmbëlsirën.

E fejuara e SAMM ka të veshur një fustan ekstravagant të kuq ndërsa reperi një këmishë të bardhë.

SAMM i’a ka dalë mjaf mirë ta ruajë jetën private.

Shpërndaje në

U Kopjua