Live

Geta Beqa tërheqëse nga palestra

13:55 / 09 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Ajo është “Bodybuildere” e njohur, dhe jo vetëm për shqiptarët. Geta Beqa shpesh sjell fotografi dhe video nga palestra duke ekspozuar format trupore.

Ajo gëzon një fizik fantastik, edhe pse është nënë e tre fëmijëve.

Geta këtë mëngjes na solli një video provokative nga palestra. Ne video shihet teksa reklamon hiret e saj dhe në fund bën twerk.

Postimet e saj në rrjete sociale pëlqehen gjithmonë nga ndjekësit,e komente pozitive mori edhe kjo video e fundit.

Ndryshe Geta i’a ka dalë të fitojë çmime të shumta  si bodybuildere.

Shpërndaje në

U Kopjua