Live

Getinjo e konfirmon ribashkimin me Vivin me anë të një fotografie

08:26 / 03 Qershor 2023

Nga Kosova Live

Getinjo dhe Vivi janë çifti i cili krijuan lidhje dashurie brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Por, pak kohë pas daljes nga shtëpia, ata konfirmuan se nuk janë më bashkë.

Mirëpo, duket se dashuria mes tyre nuk ka përfunduar, sepse ata janë ribashkuar.

Këtë e ka konfirmuar Getinjo përmes postimit të një fotografie me Vivin.

Shpërndaje në

U Kopjua