Live

Gjiko dhe Buta publikojnë “My bro”

13:33 / 29 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Reperët Gjiko dhe Buta kanë publikuar këngën më të re të titulluar “My Bro”

Këngëtarët lansuan këngën edhe me videoklip dje në kanalin e Youtube.

Kënga është punuar nga producenti Big Bang njëkohësisht edhe vëllai i Gjikos në ambientet e studios “RedBox Entertainment”. Reperët janë përkujdesur për pjesët e tyre të tekstit.

Klipi është xhiruar në Prishtinë. Kënga pritet t’u bashkangjitet hiteve verore te ketij viti.

Shpërndaje në

U Kopjua