Live

Halit Gashi sjell këngë për bashkëluftëtarin Shaqir Krasniqi

19:40 / 29 Maj 2024

Nga Kosova Live

Këngët kushtuar çlirimtarëve e dëshmorëve çdo herë janë krenari dhe emocion, po kush tjetër i këndon më mirë heronjëve sesa shoku dhe bashkëluftëtari Halit Gashi, i cili sot ka sjell këngën më të re kushtuar Shaqir Krasniqit, shkruan Kosovalive.net.

Kompozimin dhe orkestrimin e këngës e ka bërë Arjon Gashi kurse për tekstin e këngës është përkujdesur Faruk Krasniqi.

Shpërndaje në

U Kopjua