Live

IT 2: Regjisori premton skena të tmerrshme horror për 3 orë

20:53 / 29 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Kllouni i famshëm Pennywise do të rikthehet në ekran në pjesën e dytë të horrorit IT.

Drejtori Andy Muschietti konfirmoi për Digital Spy se filmi i ri do të trembë publikun me dy orë dhe 45 minuta runtime.

Muschietti i siguroi tifozët dhe kritikët se filmi i gjatë ka cka njerëzit duan të shohin. Ne cka e kemi parë filmin nuk kemi patur ndonjë ankesë, u shpreh ai.


Trajlleri u shfaq  më parë gjatë këtij muaj dhe paraqiti Jessica Chastain, 42 vjeçe, duke u frikësuar për jetën e saj ndërsa po mbytej. Klipi i tensionuar gjithashtu tregoi klloun e keq Pennyëise (luajtur nga Bill Skarsgård) më i egër se kurrë, ndërsa një skenë madje e tregon atë me gjak që zbret poshtë fytyrës së tij.

Filmi i  parë i ribërë i vitit 2017 mblodhi 700 milionë dollarë.

Shpërndaje në

U Kopjua