Live

Kim ‘sulmon’ dasmën e Kourtney dhe Travis Barker

10:41 / 02 Maj 2023

Nga Kosova Live

Kim Kardashian ka sulmuar së fundmi motrën e saj Kourtney në një mbishkrim( tashmë të fshirë) në Instagram .

“Nuk ka njeri për të cilin do të kisha drejtuar një dasmë rock n roll në Vegas, përveç @chrisappleton1 dhe @lukasgage”, shkroi Kim krahas fotove të Sin City nga dasma e stilistit Chris Appleton më 22 prill.

Fansat shpejt menduan se mbishkrimi ishte një diss për dasmën e Kourtney dhe Travis Barker në prill 2022 në Las Vegas, në të cilën asnjë nga vëllezërit e motrat e saj nuk mori pjesë. “Kjo është absolutisht e dyshimtë,” shkroi një përdorues i Reddit. “Ajo nuk tha vetëm dasmë në Las Vegas, ajo duhej të shënonte edhe rock n roll.” Ndërsa disa e quajtën themeluesen e Skims “të vogël” dhe “narcisiste”, të tjerë dyshuan se komenti i saj ishte “aq i thellë”.

Sido që të jetë, manjatja ndryshoi mbishkrimin e saj. Tani lexon, “Isha shumë e nderuar që munda të drejtoja një dasmë në Vegas!!! Nuk mund të isha më i lumtur për ju @chrisappleton1 ashtu edhe @lukasgage.”

Kim postoi postimin në rrjetet sociale tre ditë pasi traileri i sezonit 3 të “Kardashians” zbuloi tensionin mes saj dhe Kourtney. “Motra ime e përdori martesën time si një mundësi biznesi,” tha krijuesja e Poosh në pamjet e dasmës së saj dhe Barker në Portofino, Itali, maj 2022. “Njerëzit mendojnë se është një keqkuptim,” vuri në dukje ajo më vonë. “Nuk është.”

“Unë jam vërtet i hutuar se si kjo narrativë erdhi në kokën e saj,” pohoi Kimnë një rrëfim. “Unë thashë: “Mos bëni asgjë që Kourtney veshi në dasmën e saj.”Argumenti me sa duket buroi nga debutimi i Kim në një bashkëpunim të Dolce & Gabanna, katër muaj pasi Kourtney e kishte vënë në dukje stilistin për çdo pamje të saj të dasmës.

Shpërndaje në

U Kopjua