Live

Kimit i ngatërrohet fustani, për pak rrëzohet

14:48 / 02 Maj 2023

Nga Kosova Live

Kim Kardashian është shfaqur ‘bombastike’ me një fustan me perla Schiaparelli në Met Gala.

Por, thuajse në çdo event përballet me incidente të vogla, transmeton Indeksonline.

Teksa zbriste nga makina, ajo nuk mundi të ecte lirshëm për shkak që fijet e perlave i binin tek takat.

Bead-y sy!  Kim dukej e tronditur ndërsa shikonte poshtë për të parë dëmin

Në ato momente shihet e tronditur duke parë dëmin në fustan teksa nxitonte të hynte brenda në hotel.

Dëme!  Fijet ishin varur poshtë me fijet e dukshme teksa ajo nxitoi brenda

Në këtë natë, ajo dhe ish-i, Pete Davidson u panë bashkë me shoqërinë e tyre./Indeksonline/

Tre janë një turmë?  Kim Kardashian dhe ish Pete Davidson shijuan një ribashkim miqësor brenda Met Gala 2023 të hënën, teksa udhëhoqën yjet e apasionuar pas festës gjatë natës në ngjarje (foto me Usher)
Shpresoj se ajo e ka mbajtur faturën!  Kim duhet ta ketë kapur thembërin e saj në ansambël në një moment pasi fijet e perlave u thyen duke lënë perla në të gjithë rrugën

Shpërndaje në

U Kopjua