Live

Kroaci – Shqipëri, këto janë formacionet

14:17 / 19 Qershor 2024

Nga Kosova Live

Tashmë kanë dalë formacionet zyrtare të ndeshjes midis Kroacisë dhe Shqipërisë.

Kryetrajneri i Kuqezijve, Sylvinho, ka vendosur t’i bëjë dy ndryshime, duke startuar me Laçin dhe Rey Manajn.

Shpërndaje në

U Kopjua