Live

Ledri bën tatuazh momentin më historik të Kosovës

08:41 / 25 Nëntor 2022

ledri vula

Nga admin

Ledri Vula së fundmi ka bërë një tatuazh me një kuptim të veçantë.

Reperi përmes një postimi në Instastory ka treguar se ka bërë tatuazh një avion luftarak, ku shkruhet edhe numri 99.

Krahas fotos që tregon tatuazhin, reperi ka shkruar “Nato 99”, i cili i kushtohet luftës në Kosovë.

Bëhet fjalë për luftën e vitit 1999 dhe ndërhyrjen e forcave të NATO-s, të cilat ndihmuan në tërheqjen e pushtuesit serb nga Kosova.

FOTO: 


Shpërndaje në

U Kopjua